• info@fellerservice.ir
  • 02172036

لوازم خانگی فلر ساخت کجاست؟

0 0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
Read Time:1 Minute, 23 Second

یکی از سوالاتی که همواره در مورد لوازم خانگی فلر پرسیده می شود این است که لوازم خانگی فلر ساخت کجاست؟

در پاسخ به این سوال بایستی گفت که ریشه این محصولات از کشور آلمان نشات گرفته است و در مورد چای ساز های فلر بایستی گفت که شیشه توسط شرکت شات(schot) تولید شده است و مابقی دستگاه در کشور چین تولید شده است. البته بایستی در نظر داشته که هم اکنون خیلی از محصولات آلمانی نیز در کشور چین در حال تولید می باشد.

در واقع مارک فلر یک برند جهانی ساخت مشترک چندین کشور می باشد. کشورهای مونتاژ آن نیز چین، ترکیه و در برهه ای از زمان ایران بوده است والان با نام تغییر یافته به میگل در ایران تولید می گردد.

 

آیا مارک فلر خوب است؟

در پاسخ به این سوال بایستی این نکته را گوش زد که فلر یک برند با قدمت چندین ساله در ایران می باشد و در زمینه محصولات آشپرخانه جزء برترین برندهای مطرح در بازار ایران است. محصولات فلر از نظر کیفیت و دقت ساخت دارای درجه بالایی می باشند و از لحاظ طراحی همواره طراحی چشم نوازی داشته اند و دارند. برای همین موضوع است که در منزل های اعیانی اکثرا از محصولات فلر استفاده می شود.

خدمات پس از فروش فلر چگونه است؟

با توجه به گستردگی محصولات فلر و سطح بالای فروش آن در بازار ایران، شبکه قوی ای از خدمات پس از فروش فلر در سطح کشور وجود دارد که همه عزیزان که نیازمند به استفاده از خدمات پس از فروش هستند می توانند برای استفاده از این خدمات به شماره های مندرج در صفحه خدمات پس از فروش فلر مراجعه کنید.

Happy
Happy
63 %
Sad
Sad
13 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
25 %
برچسب گذاری شده : / /

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.